Lekce probíhají na Plovárně v Hranicích, Žáčkova ul., v 1. patře, děti koupeme v klasické vyvýšené vaně. Čas si prosím tefonicky nebo emailem domluvte. Začít můžete kdykoliv.

Jak lekce probíhá:

• Před samotným koupáním Vás lektorka seznámí s průběhem celého kurzu a popovídáte si na téma související s danou lekcí.

• Lekce trvá cca 30 minut, ovšem délku samotného plavání nelze dopředu určit, ta se vždy řídí podle nálady, věku a kondice dítěte. Pohybuje se v rozmezí 10-15 minut . Před zahájením lekce by mělo být dítě spokojené, vyspalé a s odstupem asi 20 minut od posledního jídla.

• Ve vodě provádíme posilovací cviky, splýváme na zádíčkách, učíme se přirozeným způsobem zadržovat dech, začínáme s abecedou potápění.

• Koupání doprovázíme říkankami a písničkami.

• Po plavání je možnost aklimatizace, odpočinku, nakrmení, uspání dítěte v naší plně vybavenné herničce. Co na lekci potřebujete:

• vlastní osušku, přehoz na přebalovací pult

• kosmetiku na ošetření po koupání

• tampónky z buničiny na čištění uší

• čistou plenku

• oblečení

• oblíbené hračky

• rodič: nátělník s krátkým rukávem nebo lépe bez rukávu

Proč začít s vaničkováním: Vaničkování vhodně a jemně stimuluje správný psychomotorický vývoj, příznivě ovlivňuje srdečně- cévní systém a zvyšuje kapacitu plic, komplexně posiluje svalový aparát a odstraňuje různé nedostatky a vady držení těla, novorozencům ulevuje od bolesti bříška, podporuje chuť k jídlu a prohlubuje spánek, rozvíjí citovou vazbu s rodiči a může tvořit jedny z nejkrásnějších chvil strávených s vaším miminkem, je dobrou přípravou pro výuku plavání a přechod na slaný bazén, zajišťuje úspěch při pozdějších kurzech s ostatními dětmi

Cena: 660,- / 3 lekce

Informace a objednávky na tel: 724 113 334 www.plaveckaskolahranice.cz zatopekl@seznam.cz